"HYDROGAZ"

Instalacje wod-kan,
technologiczne,
C.O. i gaz, wentylacja

tel./fax 042-211-31-87
tel. kom. 0-509-344-964

marianhydrogaz.infoO Firmie

Firma "HYDROGAZ" Mariana Znamierowskiego powstała z rozpadu Spółki Jawnej "KNZ"- Kabaciński, Znamierowski która rozwiązana została w dniu 22.02.2000 roku. "HYDROGAZ" kontynuuje tradycje poprzedniej firmy "KNZ" poprzez ten sam profil wykonywanej działalności, osobę jednego ze współwłaścicieli a także zatrudnianie pracowników byłej firmy.

Pracujemy dla potrzeb Administracji Nieruchomościami, Spółdzielni Mieszkaniowych, TBS-ów oraz inwestorów prywatnych. Posiadamy sprawdzoną, fachową i wykwalifikowaną kadrę pracowników. Firma zatrudnia pracowników z niezbędnymi uprawnieniami budowlanymi i gazowymi D i E. Na wyposażeniu firmy są 2 komplety gazów technicznych oraz wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania prac.

Wykonujemy roboty związane z remontami instalacji wody ciepłej, zimnej, kanalizacji, gazu oraz centralnego ogrzewania. Oferujemy również remonty i przeglądy instalacji gazowej, remonty hydroforni, montaż hydroforni nowoczesnego systemu bezzbiornikowego oraz budowę nowych kotłowni gazowych.

Od początku działalności współpracujemy z dużą firmą budowlaną "MILMA" Zygmunt Matusiak Andrzej Milczarek Spółka Jawna z siedzibą w Zgierzu ul. Boruty 14, dla której wykonujemy nowe instalacje wod-kan, CO, gazu oraz kotłownie gazowe w budowanych przez tą Firmę budynkach wielorodzinnych Towarzystwa Budownictwa Społecznego ze Zgierza, Spółdzielni Mieszkaniowej "Osiedle Młodych" oraz Firmy TOM-BUD z Łodzi.

Do dnia dzisiejszego oddaliśmy do eksploatacji około 800 mieszkań na terenie Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego i Strykowa.

Wykonywaliśmy także dla Zarządu Głównego LOK w Warszawie remont instalacji CO wraz z modernizacją kotłowni w budynku LOK w Lublinie.

Wykonujemy roboty według najnowszych technologii tj. instalacje w miedzi, plastiku czy polietylenie zgrzewanym itp. Prace wykonujemy szybko, solidnie i zgodnie ze sztuką budowlaną.

W 2007 roku podpisaliśmy umowę z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 15 im. dr Stefana Kopcińskiego w Łodzi, przy ul. Kopcińskiego 5/11 w wyniku której młodzi, przyszli technicy i monterzy instalacji i urządzeń sanitarnych uczą się pod okiem naszych sprawdzonych fachowców. Uczniowie w/w szkoły realizują program praktycznej nauki zawodu na budowach w Łodzi, Zgierzu i okolicach. Młodzież przychodzi do nas również na praktyki semestralne.

Pod koniec 2007 roku zawarliśmy stałą współpracę z firmą GALBEX Sp. z o.o. Galbexspecjalizującą się w projektowaniu, montażu, rozruchu i regulacjach instalacji klimatyzacyjnych (HVAC) oraz w projektowaniu i montażu systemów pomieszczeń czystych w zakładach farmaceutycznych, elektronicznych oraz w szpitalnych salach operacyjnych dla której wykonaliśmy jak dotąd:
- instalacje wody lodowej, ciepła technologicznego i pętli wody demi w firmie famaceutycznej BIOGENED S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Pojezierskiej 99,
- instalacje wody lodowej w Przedsiębiorstwie Produkcji Farmaceutycznej HASCO-LEK S.A. z Wrocławia, ul. Żmigrodzka 242E.
Nasza współpraca układa się wzorowo o czym zaświadczyć mogą referencje i kolejne wspólne prace między innymi w Laboratorium Corneal Polska Sp. z o.o. przy ul. Ryżowej 31 w Warszawie.

Już niedługo dla firmy developerskiej MILMA DEVELOPER Sp. z o.o. będziemy wykonywać instalacje wodno-kanalizacyjne i centralnego ogrzewania wraz z kotłownią w nowopowstających budynkach mieszkalnych tej firmy w Zgierzu - inwestycja ruszy wkrótce.

Współpracujemy z grupą C4 Architekci - młodymi architektami działającymi na obszarze Łodzi i województwa łódzkiego.


 
 
 
 
Biogened - Technologie zdrowia i piękna Galbex Spółka z o.o. MILMA Z. Matusiak A. Milczarek s.j. TOM-BUD Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu TOYA Liga Obrony Kraju